Zasięg biura rachunkowego

Niezależnie od lokalizacji Twojej firmy – mamy sposób na współpracę.

Lokalnie

POZNAŃ I OKOLICE


Działamy przede wszystkim na terenie Poznania i okolic, obsługując firmy z województwa wielkopolskiego. Wiemy, że w biznesie liczy się każda minuta – dlatego nasi klienci mogą dostarczać nam dokumenty zarówno osobiście, jak i elektronicznie.


Globalnie

CAŁA POLSKA


Podejmujemy współpracę z firmami z całej Polski, oferując konkurencyjne ceny usług. Dokumenty można wysyłać do nas w formie elektronicznej lub przesyłką kurierską, oszczędzając nie tylko pieniądze, ale także czas. Skontaktuj się z nami, aby poznać szczegóły naszej oferty.


Lokalnie

ELEKTRONICZNE PRZEKAZANIE DOKUMENTÓW


W umówionym dniu (np. 10-go każdego miesiąca, jeśli rozliczasz się z Urzędem Skarbowym w trybie miesięcznym) należy przesłać na nasz adres mailowy wszystkie dokumenty związane z działalnością firmy, takie jak faktury dochodowe, faktury kosztowe, czy dodatkowe umowy. Jeśli część posiadanych dokumentów nie posiada wersji elektronicznej, potrzebne będą ich skany lub zdjęcia.


Lokalnie

PRZEKAZANIE DOKUMENTÓW KURIEROWI


W umówionym dniu wysyłamy kuriera na wskazany wcześniej adres – wystarczy przekazać mu folder ze wszystkimi dokumentami niezbędnymi do wykonania rozliczeń z urzędami, a później poczekać kilka dni na odpowiedź zwrotną z informacją o wysokości należnych zobowiązań.


Krzysztof GrzybowskiZasięg