O nas

Właścicielem Biura Rachunkowego TAX w Poznaniu jest Krzysztof Grzybowski, absolwent Akademii Ekonomicznej w Poznaniu. Posiada wieloletnie doświadczenie na stanowisku głównego księgowego oraz dyrektora ds. finansowych.

Biuro TAX posiada również obowiązkowe ubezpieczenie OC.

O naszej działalności

Biuro Rachunkowe TAX posiada wieloletnie doświadczenie – działalność rozpoczęliśmy w 1997 roku. Od tego też czasu księgowość jest dla nas nie tylko stałym obowiązkiem wpisanym w biznesową rzeczywistość, ale również niezwykle bogatym spektrum rozwiązań i strategii, które pragniemy wdrażać.

Naszą codzienną pracą pragniemy wyznaczać nowe standardy, którymi powinny kierować się nowoczesne biura rachunkowe. Jesteśmy więc przekonani, że wieloaspektowa obsługa, którą proponuje Biuro Księgowe TAX, sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów.

Analytic managers team working with paper charts and laptops at the office

Przede wszystkim swoje usługi kierujemy do małych i średnich przedsiębiorstw oraz do przedsiębiorców samodzielnie prowadzących działalność gospodarczą w Poznaniu i w całej Polsce. Celem działalności Biura Rachunkowego TAX pod Poznaniem jest odciążenie Klientów od wszelkich kwestii związanych z kontaktem z urzędami skarbowymi oraz ZUS. Zależy nam na tym, by mogli Państwo zajmować się wyłącznie swoją działalnością gospodarczą, sprawy urzędowe pozostawiając pracownikom naszego biura rachunkowego.

Jak pracujemy

W Biurze Rachunkowym TAX wykorzystujemy najnowsze wersje profesjonalnego księgowego oprogramowania Comarch ERP Optima. Dotyczy to wszystkich usług księgowych świadczonych przez naszą firmę.

W trosce o bezpieczeństwo poufnych danych, prowadzimy bieżącą archiwizację dokumentów.

Portrait of smiling businessman holding laptop while standing in the office and looking at camera.

Wyślij nam zapytanie, a przedstawimy Ci ofertę doskonale dopasowaną do potrzeb Twojej firmy.

Zaufali nam

Call Now Button