Nasze usługi

Wiemy, co się liczy – dlatego zapewniamy pełną obsługę księgową firm. Nasza oferta skierowana jest do małych i średnich przedsiębiorstw oraz do przedsiębiorców samodzielnie prowadzących działalność gospodarczą.

Księgowość

Księgowość

Zapewniamy profesjonalne prowadzenie ewidencji podatkowej w formie pełnej księgowości, księgi przychodów i rozchodów, ryczałtu lub karty podatkowej. Sprawdzamy dokumenty źródłowe pod kątem wymagań ustawy o rachunkowości. Prowadzimy ewidencję kosztów i przychodów, środków trwałych, wyposażenia oraz podatku od towarów i usług.

Doradztwo podatkowe

Doradztwo podatkowe

Służymy pomocą w zakresie wyboru najkorzystniejszych form opodatkowania i oferujemy kompleksowe doradztwo podatkowe, obejmujące najważniejsze kwestie związane z prowadzeniem działalności gospodarczej. Dbamy o prawidłowość wszystkich rozliczeń, dokumentacji i ewidencji z uwzględnieniem aktualnych przepisów prawa podatkowego.

Doradztwo finansowe

Doradztwo finansowe

Przygotowujemy biznes plany i analizy ekonomiczne dotyczące różnego rodzaju przedsięwzięć inwestycyjnych, opracowując m.in. prognozy sprawozdania finansowego z projektu inwestycyjnego, a także prognozy opłacalności. Wypełniamy wnioski kredytowe wraz z przygotowaniem dokumentacji na potrzeby banku. Udzielamy wsparcia w zakresie planowanych transakcji oraz optymalizacji finansów.

Deklaracje podatkowe

Deklaracje podatkowe

Obliczamy wysokość należnych podatków na podstawie dokumentów źródłowych. Sporządzamy i dostarczamy do urzędów skarbowych deklaracje podatkowe PIT i VAT, całkowicie zdejmując z przedsiębiorcy ciężar kontaktów z fiskusem. Oferujemy również wypełnianie deklaracji rocznych bez konieczności fizycznego dostarczenia dokumentów, także w ramach jednorazowej współpracy.

Deklaracje ZUS

Deklaracje ZUS

Sporządzamy i wysyłamy deklaracje do ZUS – korzystamy z elektronicznej drogi przekazywania dokumentów, a tym samym gwarantujemy zachowanie wymaganych terminów. Dbając o poprawność rozliczeń, monitorujemy zmiany w przepisach i pozostajemy w stałym kontakcie z urzędem. Reprezentujemy klientów przed ZUS-em.

Obsługa kadrowo-płacowa

Obsługa kadrowo-płacowa

Oferujemy kompleksową obsługę kadrowo-płacową przy użyciu najnowszych wersji specjalistycznego oprogramowania komputerowego dla księgowych. W ramach usługi outsourcingu księgowego gwarantujemy naszym klientom nie tylko profesjonalne prowadzenie księgowości wraz ze wszystkimi usługami kadrowo-płacowymi, ale także znaczne redukcje kosztów własnych firmie i oszczędność czasu kierownictwa.

Cennik

Księga przychodów

od 180

ZŁ*

 • Prowadzenie księgi przych./rozch.
 • Obliczanie podatków i składek ZUS
 • Reprezentowanie przed US i ZUS
 • Porady ekonomiczno-finansowe
Umów się!

Ryczałt

od 180

ZŁ*

 • Prowadzenie ewidencji ryczałtowych
 • Obliczanie podatków i składek ZUS
 • Reprezentowanie przed US i ZUS
 • Porady ekonomiczno-finansowe
Umów się!

Kadry i płace

40

ZŁ* / 1 os.

 • Sporządzanie list płac
 • Naliczanie wynagrodzeń
 • Prowadzenie akt pracowniczych
 • Sporządzenie deklaracji PIT-11
Umów się!

* Podane ceny są cenami netto. Ostateczna wycena usługi zależy od różnych czynników związanych z daną działalnością gospodarczą.

 • Korzystam z usług Biura Rachunkowego TAX od 2009 roku i obecnie prowadzą pełną księgowość dla moich dwóch firm: dla międzynarodowej agencji reklamowej i dla szkoły językowej. Nigdy nie zdarzyła im się pomyłka ani spóźnienie, nigdy też nie zapomnieli o niczym. Co więcej, za każdym razem natychmiast wyjaśniali wszelkie wątpliwości bezpośrednio z urzędami. Współpraca z biurem to ogromny komfort także dlatego, że zawsze mogę liczyć na doskonałe wyjaśnienia w tych sprawach podatkowych, w których nie jestem biegły (czyli we wszystkich).

  Max Czapski, Mediahat Agencja Reklamowa, www.mediahat.net
  Max Czapski Mediahat, www.mediahat.net
 • W roku 2012 powierzyliśmy prowadzenie naszej księgowości i obsługę kadrowo-płacową specjalistom z Biuro Tax. Od tego czasu czujemy się w pełni bezpieczni i możemy skupiać się wyłącznie na tym, co jest dla nas kluczowe, czyli na zapewnianiu bezpieczeństwa naszym własnym klientom. Współpraca z Biurem Tax to gwarancja kompleksowej obsługi, kreatywnego podejścia i bezbłędnych rezultatów.

  male avatar
  Sebastian Biedrzyński Detact, www.detact.pl
 • Dobry księgowy powinien nie tylko bezbłędnie przygotowywać rozliczenia, ale także dbać o pozostałe aspekty księgowości swoich klientów i proponować najkorzystniejsze rozwiązania w zakresie ponoszonych kosztów. Biuro Tax spełnia wszystkie te wymogi, a dodatkowo zapewnia miłą obsługę i natychmiastową pomoc w sytuacjach awaryjnych. Dlatego z pełnym przekonaniem rekomendujemy współpracę z najlepszymi księgowymi, jakich spotkaliśmy na swojej drodze.

  male avatar
  Grzegorz Stroisz TuneFORCE, www.tuneforce.pl
 • Solidność, terminowość, rzetelność, kreatywność - te cztery słowa najpełniej określają współpracę z Biurem Tax, obsługującym firmę Chemflon od 2009 roku. Pracownicy firmy odznaczają się wysokimi kompetencjami i bogatą wiedzą, dzięki czemu potrafią znaleźć rozwiązanie każdego problemu. Biuro zdecydowanie warte polecenia!

  male avatar
  Adam Jankowski Chemflon, www.chemflon.pl

Krzysztof GrzybowskiOferta i cennik